Zobrazit větší

Redken Diamond Oil Glow Dry - Gloss Shampoo - šampon pro zářivý lesk vlasů W Objem: 300 ml

884486313720

A11:2780142 (pro objednávky)

Nové

Šampon pro zvýšení lesku a ochranu vlasů během fénování. Zanechává vlasy důkladně vyčištěné a zářivé pro vzdušný pocit a diamantový...

Více informací:

Výrobce: Redken

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 302 Kč

Více informací:

Redken Diamond Oil Glow Dry - Gloss Shampoo - šampon pro zářivý lesk vlasů W Objem: 300 ml - Kosmetika - Yes Parfemy .cz

Redken Diamond Oil Glow Dry - Gloss Shampoo - šampon pro zářivý lesk vlasů W Objem: 300 ml

Vlastnosti pro toto zboží:

  • Objem: 300 ml
  • Určení: pro ženy


Šampon pro zvýšení lesku a ochranu vlasů během fénování. Zanechává vlasy důkladně vyčištěné a zářivé pro vzdušný pocit a diamantový lesk. Účinky Zbavuje vlasy mastnoty a nečistot. Zvyšuje lesk vlasů. Poskytuje ochranu před vysokými teplotami. Nezatěžuje vlasy - pro pocit bez tíže Pro zářivé a zdravé vlasy na pohled. Klíčové ingredience Extrakt z indického angreštu (amla) Olej ze semen koriandru Zvyšují lesk vlasů a podporují zdravý, diamantově zářivý vzhled.

Kategorie zboží: Kosmetika


Potřebujete další informace ke zboží Redken Diamond Oil Glow Dry - Gloss Shampoo - šampon pro zářivý lesk vlasů W Objem: 300 ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.