Zobrazit větší

Bvlgari Rose Goldea Bloosom Delight toaletní voda dámská 75 ml

783320417023

A3:16304 (pro objednávky)

Nové

Více svěžesti, stejná květinová přitažlivost. S novou vůní Rose Goldea Blossom Delight v toaletní verzi převádí značka BVLGARI příslib...

Více informací:

Výrobce: Bvlgari

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 3 050 Kč

Více informací:

Bvlgari Rose Goldea Bloosom Delight toaletní voda dámská 75 ml - Parfémy - Yes Parfemy .cz

Bvlgari Rose Goldea Bloosom Delight toaletní voda dámská 75 ml


Více svěžesti, stejná květinová přitažlivost. S novou vůní Rose Goldea Blossom Delight v toaletní verzi převádí značka BVLGARI příslib růže do lehké, průzračné a ultra zářivé charakteristické vůně. Energická toaletní voda je oslavou těch nejvábivějších jarních květin, která se otevírá konvalinkou a šťavnatým grapefruitem, v srdci odhaluje jemná poupata růží a pivoňku a v základu laskavé hřejivé pižmo. Flakon se svým ojíněným povrchem perfektně vystihuje a zrcadlí příjemnou svěžest orosených květin nové vůně.

Kategorie zboží: Kosmetika a zdraví | Parfémy


Potřebujete další informace ke zboží Bvlgari Rose Goldea Bloosom Delight toaletní voda dámská 75 ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.