Zobrazit větší

Gucci Guilty Absolute parfémová voda 50ml

8005610344188

A3:8960 (pro objednávky)

Nové

Alberto Morillas se při vytváření vůně zaměřil na mezi muži velmi oblíbenou skupinu vůní dřevitých a mistrně propojil jednotlivé...

Více informací:

Výrobce: Gucci

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 1 602 Kč

Více informací:

Gucci Guilty Absolute parfémová voda 50ml - Parfémy - Yes Parfemy .cz

Gucci Guilty Absolute parfémová voda 50ml


Alberto Morillas se při vytváření vůně zaměřil na mezi muži velmi oblíbenou skupinu vůní dřevitých a mistrně propojil jednotlivé ingredience tak, že se vymykají tradiční konstrukci těchto vůní. Proto vytvořil základ, jehož vůně se po celou dobu nošení nezmění a dokombinoval ho tóny, které se rozvoní postupně. V tomto základu používá dva hlavní tóny – na míru vytvořený akord kůže Woodleather™, který vychází z kožedělné tradice módního domu Gucci, a vzácný druh typické parfemářské ingredience cypřiše, tzv. Goldenwood™, nový přírodní extrakt cypřiše Nootka. Tuto ingredienci objevil v archívu Královských botanických zahrad. Alberto Morillas ji zvolil speciálně pro Gucci Guilty Absolute. Výsledná vůně pak kombinuje tyto ultra-suché dřevité tóny s hloubkou a komplexností ostatních ingrediencí. Intenzitu vůni dodává kompozice třech druhů oleje z pačuli – sladký, temný a zemitý charakter, a vetiver, který vůni osvěžuje zemitými tóny lesní trávy.

Kategorie zboží: Vůně | Pánské | Parfémy


Potřebujete další informace ke zboží Gucci Guilty Absolute parfémová voda 50ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.