Zobrazit větší

Trussardi Delicate Rose toaletní voda 30 ml

8011530840006

A3:1539 (pro objednávky)

Nové

Svůdný šarm.Ženská něha a svěží vitalita, to jsou klíčové ingredience dámské Trussardi Delicate Rose. V pudrově růžovém flakónu se...

Více informací:

Výrobce: Trussardi

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 1 279 Kč

Více informací:

Trussardi Delicate Rose toaletní voda 30 ml - Parfémy - Yes Parfemy .cz

Trussardi Delicate Rose toaletní voda 30 ml


Svůdný šarm.Ženská něha a svěží vitalita, to jsou klíčové ingredience dámské Trussardi Delicate Rose. V pudrově růžovém flakónu se skrývá něžná kytice emocí vyvolávající představu stylového půvabu i moderní smyslnosti. Spojení romantických snů s ušlechtilou krásou růží představuje ústřední myšlenku, s níž se vůně rodila.Silueta flakónu naznačuje mnohé ze zářivého charakteru svého obsahu. Transparentní růžové sklo korunované stylovém uzávěrem ozdobeným nezaměnitelným logem Trussardi tvoří dokonalý podklad pro zlatem vyvedené jméno vůně na přední straně flakónu.
Elegantní krabička vyzdvihuje tradici značky Trussardi. Unikátní motiv ještěrčí kůže zdůrazňuje výjimečnost uvnitř uschované vůně. Pudrově růžovou krabičku zdobí zlaté litery s názvem vůně a logo slavné značky.

Kategorie zboží: Vůně | Dámské | Parfémy


Potřebujete další informace ke zboží Trussardi Delicate Rose toaletní voda 30 ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.