Zobrazit větší

Prada Luna Rossa Black parfémová voda 100ml

8435137782949

A3:10252 (pro objednávky)

Nové

První parfémová voda v rodině PRADA LUNA ROSSA. Vychází z břitkosti městského poznání - ten vzrušující pocit, když objevujete něco...

Více informací:

Výrobce: Prada

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 3 170 Kč

Více informací:

Prada Luna Rossa Black parfémová voda 100ml - Parfémy - Yes Parfemy .cz

Prada Luna Rossa Black parfémová voda 100ml


První parfémová voda v rodině PRADA LUNA ROSSA. Vychází z břitkosti městského poznání - ten vzrušující pocit, když objevujete něco nového, nový úhel Vašeho každodenního prostředí.
Sladké detaily šumí skrze okouzlující dřevitou ambru, téměř matoucí dojem. Energetické již od samého začátku - na vrcholu Bergamot a Andělika - Pačuli a Kurkuma v srdci dodávají na náladovosti. Ti, kteří nosí Prada Luna Rossa Black jsou považováni z;a přitažlivé. Vyhledávají sofistikovanost z;a každé situace - aniž by jim záleželo na tom, jaké jsou jejich skutečné záměry.
 

Kategorie zboží: Vůně | Pánské | Parfémy


Potřebujete další informace ke zboží Prada Luna Rossa Black parfémová voda 100ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.