Zobrazit větší

Escada Miami Blossom toaletní voda 30ml

3614227383746

A3:12556 (pro objednávky)

Nové

Vyzkoušejte neočekávatelný zážitek s nejnovější letní edicí ESCADA: MIAMI BLOSSOM. V srdci vůně jasně zní šťavnatý ananas. Perfumérka...

Více informací:

Výrobce: Escada

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 690 Kč

Více informací:

Escada Miami Blossom toaletní voda 30ml - Parfémy - Yes Parfemy .cz

Escada Miami Blossom toaletní voda 30ml


Vyzkoušejte neočekávatelný zážitek s nejnovější letní edicí ESCADA: MIAMI BLOSSOM.
V srdci vůně jasně zní šťavnatý ananas. Perfumérka Caroline Sabas vybrala z;a klíčovou přísadu právě tohle legendární ovoce kvůli jeho sladké, osvěžující a povzbuzující chuti. Jedinečnost této vůně vychází z jiskřivého spojení zářivé kytice bílých květin s energií čerstvého ovoce. Osvěžující koktejl pestrých ovocných tónů se šťavnatým melounem a svěžím pomerančem v hlavě působí harmonicky se srdcem z květu tiaré, vonného jasmínu, tuberózy a samozřejmě ananasu. Tuto osobitou vůni zakončují jemnější spodní tóny santalového dřeva a rafinovaných pižem, které vytvářejí příjemný jas. Výsledkem je svěží a vlídná vize ženskosti, která s sebou nese energii, světlo a šťavnaté nóty, tedy tradiční rukopis značky ESCADA.

Kategorie zboží: Vůně | Dámské | Parfémy


Potřebujete další informace ke zboží Escada Miami Blossom toaletní voda 30ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.