Zobrazit větší

Prada Luna Rossa Black parfémová voda 50ml

8435137782970

A3:10253 (pro objednávky)

Nové

První parfémová voda v rodině PRADA LUNA ROSSA. Vychází z břitkosti městského poznání - ten vzrušující pocit, když objevujete něco...

Více informací:

Výrobce: Prada

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.



Cena: 2 370 Kč

Více informací:

Prada Luna Rossa Black parfémová voda 50ml - Parfémy - Yes Parfemy .cz

Prada Luna Rossa Black parfémová voda 50ml


První parfémová voda v rodině PRADA LUNA ROSSA. Vychází z břitkosti městského poznání - ten vzrušující pocit, když objevujete něco nového, nový úhel Vašeho každodenního prostředí.
Sladké detaily šumí skrze okouzlující dřevitou ambru, téměř matoucí dojem. Energetické již od samého začátku - na vrcholu Bergamot a Andělika - Pačuli a Kurkuma v srdci dodávají na náladovosti. Ti, kteří nosí Prada Luna Rossa Black jsou považováni z;a přitažlivé. Vyhledávají sofistikovanost z;a každé situace - aniž by jim záleželo na tom, jaké jsou jejich skutečné záměry.

Kategorie zboží: Vůně | Pánské | Parfémy


Potřebujete další informace ke zboží Prada Luna Rossa Black parfémová voda 50ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.