Zobrazit větší

Givenchy Gentlemen Only Absolute parfémová voda 100ml

3274872334229

A3:8463 (pro objednávky)

Nové

GENTLEMEN ONLY je jedinečným absolutním koktejlem bergamotu a jeho kovových akcentů s trojicí teplého koření (šafránu, muškátového oříšku...

Více informací:

Výrobce: Givenchy

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 2 170 Kč

Více informací:

Givenchy Gentlemen Only Absolute parfémová voda 100ml - Parfémy - Yes Parfemy .cz

Givenchy Gentlemen Only Absolute parfémová voda 100ml


GENTLEMEN ONLY je jedinečným absolutním koktejlem bergamotu a jeho kovových akcentů s trojicí teplého koření (šafránu, muškátového oříšku a skořice), santalového dřeva s náznakem smyslné vanilky. Nejprve ucítíte svěžest horních nót, které přechází k bohaté dřevité atmosféře, která zahalý pokožku do podmanivého otisku, který trvá celou noc. Tato vůně je ideální na večer, je přímo stvořena na červený koberec a exkluzivní večírky v Cannes. Je rafinovaná a opulentní, zůstane s gentlemanem až do konce magického nočního okamžiku, kdy si rozváže motýlka.

Kategorie zboží: Vůně | Pánské | Parfémy


Potřebujete další informace ke zboží Givenchy Gentlemen Only Absolute parfémová voda 100ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.