Zobrazit větší

Roberto Cavalli Paradiso parfémová voda 30 ml

3607347733461

A3:5649 (pro objednávky)

Nové

Roberto Cavalli Paradiso je klíčem k jinému světu, k pozemskému ráji vzrušujících pocitů a smyslných požitků. Bezostyšně požitkářská...

Více informací:

Výrobce: Roberto Cavalli

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 1 480 Kč

Více informací:

Roberto Cavalli Paradiso parfémová voda 30 ml - Parfémy - Yes Parfemy .cz

Roberto Cavalli Paradiso parfémová voda 30 ml


Roberto Cavalli Paradiso je klíčem k jinému světu, k pozemskému ráji vzrušujících pocitů a smyslných požitků. Bezostyšně požitkářská vůně je oslavou potěšení z bytí, kde se středomořská \„la dolce vita" stává opravdovým rájem na zemi.
Vůně Roberto Cavalli Paradiso byla navržena tak, aby zvýraznila radost ze života. Povznášející a podnětná vůně vyzařuje radost a štěstí.
Nádherná dřevitě-květinová vůně je symfonií prosluněných nót inspirovaných italskou krajinou. Předehra plná jiskřivých citrusů mísících se s bohatým bergamotem a sladkou mandarinkou poutá pozornost a strhuje smysly. Následují střední nóty divokého jasmínu přinášející svěží nádech přitažlivosti a smyslnosti. Vůně se uzavírá jemným akordem cypřiše, růžového vavřínu a borovice.

Kategorie zboží: Vůně | Dámské | Parfémy


Potřebujete další informace ke zboží Roberto Cavalli Paradiso parfémová voda 30 ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.