Zobrazit větší

Trussardi Trussardi Scent of Gold parfémová voda 100ml

8011530805883

A3:10261 (pro objednávky)

Nové

Trussardi Scence of Gold je luxusní parfémovou vodou s orientálně kořenitým tělem doplněným vybranými ušlechtilými dřevy. Coby úhelný...

Více informací:

Výrobce: Trussardi

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 2 609 Kč

Více informací:

Trussardi Trussardi Scent of Gold parfémová voda 100ml - Parfémy - Yes Parfemy .cz

Trussardi Trussardi Scent of Gold parfémová voda 100ml


Trussardi Scence of Gold je luxusní parfémovou vodou s orientálně kořenitým tělem doplněným vybranými ušlechtilými dřevy.
Coby úhelný kámen propojující všechny složky zvolila Aliénor Massenet v současnosti ne příliš často používanou noir prunol. Ta byla vytvořena ve Francii v roce 1876 coby nevšední ingredience pro nejluxusnější parfémy. Noir prunol má v sobě sladkost likéru zahalenou v sametovém tónu černé orchideje a madagaskarského koření. Doplňuje ji sladce kořenitá nóta skořice doplněná svěžím bergamotem, ušlechtilostí jasmínu a zeleným tónem fialkových lístků. Nadčasovost vanilky kontrastuje se slabě hořkým podtónem tabáku a stopu orientu do celé kompozice vnáší pačuli.

Kategorie zboží: Vůně | Dámské | Parfémy


Potřebujete další informace ke zboží Trussardi Trussardi Scent of Gold parfémová voda 100ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.