Zobrazit větší

Trussardi Trussardi Amber Oud parfémová voda 100ml

8011530015169

A3:10262 (pro objednávky)

Nové

Amber Oud nezpochybnitelně patří do oblíbené rodiny dřevitě chyprových vůní. Obsahuje celkem tři druhy přírodních pryskyřic, což z ní...

Více informací:

Výrobce: Trussardi

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 2 609 Kč

Více informací:

Trussardi Trussardi Amber Oud parfémová voda 100ml - Parfémy - Yes Parfemy .cz

Trussardi Trussardi Amber Oud parfémová voda 100ml


Amber Oud nezpochybnitelně patří do oblíbené rodiny dřevitě chyprových vůní.
Obsahuje celkem tři druhy přírodních pryskyřic, což z ní dělá ve světě vůní naprostý unikát. Jiskřivý akcent citrónu a geránia navozují dojem luxusní elegance potvrzené čerstvým růžovým pepřem a pryskyřicí elemi. Srdce je zasvěceno intenzivní smyslnosti vznikající propojením ušlechtilých tónů kadidla, benzoinu a oudu. Hřejivá vášeň se dostavuje v samotném závěru, který patří pozoruhodně maskulinní kompozici vetiveru, pačuli a kůže zjemněné dotekem jantaru zastupujícím tu ženský princip.

Kategorie zboží: Vůně | Dámské | Pánské | Parfémy | Parfémy


Potřebujete další informace ke zboží Trussardi Trussardi Amber Oud parfémová voda 100ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.