Zobrazit větší

Paco Rabanne Lady Million parfémová voda 50 ml

3349668508488

A3:1305 (pro objednávky)

Nové

Lady Million je svěží, květinová a dřevitá vůně. Jako nektar z překrásných květin, lehce mizící v dáli a přesto stále velmi přítomný....

Více informací:

Výrobce: Paco Rabanne

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 2 460 Kč

Více informací:

Paco Rabanne Lady Million parfémová voda 50 ml - Parfémy - Yes Parfemy .cz

Paco Rabanne Lady Million parfémová voda 50 ml


Lady Million je svěží, květinová a dřevitá vůně. Jako nektar z překrásných květin, lehce mizící v dáli a přesto stále velmi přítomný. První nádech odhalí svůdný hořký pomeranč s lehkým dotekem malin. Následuje jemný a jasný tón neroli. Ale pak se naplno projeví smrtící zbraň v podobě pomerančového květu, jejíž omamná sladkost okouzlí každého. Poté vystoupá tělesná jemnost arabského jasmínu zdůrazněného gardenií. Posledním tónem je plovoucí krása v podobě pulzující pačuli a neodolatelně lákavá sladkost medu, oboje zabalené do pohnuté krásy ambry. Vůně nabízející tolik nádherných tónů jako je odrazů světla na diamantu.

Kategorie zboží: Vůně | Dámské | Parfémy


Potřebujete další informace ke zboží Paco Rabanne Lady Million parfémová voda 50 ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.