Zobrazit větší

Trussardi Uomo toaletní voda 50 ml

8011530810016

A3:1561 (pro objednávky)

Nové

Vůně Trussardi Uomo symbolizuje smyslnou eleganci. Intenzivní úvod se nese ve znamení italských citrónů doplněných bergamotem, muškátovým...

Více informací:

Výrobce: Trussardi

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 1 910 Kč

Více informací:

Trussardi Uomo toaletní voda 50 ml - Parfémy - Yes Parfemy .cz

Trussardi Uomo toaletní voda 50 ml


Vůně Trussardi Uomo symbolizuje smyslnou eleganci. Intenzivní úvod se nese ve znamení italských citrónů doplněných bergamotem, muškátovým oříškem a galbanem. Po razantním úvodu přichází zklidnění v podobě fialky, kakosty a šalvěje dodávající celé kompozici na nepatrně smyslném podtónu. V samém závěru přichází řada na opulentní kombinaci luxusní kůže s opojným pačuli a dubovým mechem, které společně vytvářejí osobitě hřejivé vyznění vůně navozující pocit serióznosti a důvěryhodnosti. Moderně klasická vůně sama si pak v ničem nezadá s výjimečností celé značky Trussardi.
Rafinovaný design flakónu dodržuje nedbale stylové a sofistikovaný půvab vlastní značce Trussardi. Černý odstín symbolizuje ultimativní mužnost potvrzenou jednoduchými štíhlými liniemi jen nenápadně \„rušenými" zlatými prvky, jako jsou proužky na bocích, uzávěr zdobený logem Trussardi a název vůně zdobící přední stranu flakónu.
Vůně má působivé balení v silném klasickém stylu – krabička se vzorem krokodýlí kůže provedeným v matné černi je sofistikovaným poselstvím zpečetěným stylovém logem na lícové straně.

Kategorie zboží: Vůně | Pánské | Parfémy


Potřebujete další informace ke zboží Trussardi Uomo toaletní voda 50 ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.