Zobrazit větší

Van Cleef & Arpels Rose Rouge parfémová voda 75ml

3386460102278

A3:11033 (pro objednávky)

Nové

Královna květin Od dob, kam až lidská paměť sahá, představují růže nevyčerpatelný zdroj inspirace pro básníky, malíře, botaniky a...

Více informací:

Výrobce: Van Cleef & Arpels

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 3 710 Kč

Více informací:

Van Cleef & Arpels Rose Rouge parfémová voda 75ml - Parfémy - Yes Parfemy .cz

Van Cleef & Arpels Rose Rouge parfémová voda 75ml


Královna květin
Od dob, kam až lidská paměť sahá, představují růže nevyčerpatelný zdroj inspirace pro básníky, malíře, botaniky a samozřejmě i pro parfuméry. Její sladce svůdná vůně měnící se podle druhu od kořenité přes čistě květinovou až po ovocnou či s náznakem čokolády se objevila už v nespočetném počtu parfémů, a přitom nikdy neztratila na svém výsostném postavení jedné z nejoblíbenějších vůní na světě – tak ušlechtilé a přitom vášnivé.Nyní se královna všech květin objevuje v novém, moderně pojatém holdu. Rose Rouge je dílem originálně smýšlejícího autora Juliena Rasquineta, který propojil růžové květy s hedvábnou něhou a chypré.
Růžové lístky plné krativity
Julien Rasquinet zkomponoval Rose Rouge s důrazem na dvě základní ingredience výjimečné kvality – smyslnou a ovocně naladěnou tureckou růži a čistě květinovou růžovou esenci. Obě složky jsou součástí srdce vůně a jejich propojením vzniká jemný tón, který je jako něžný dotek růžového lístku na lidské kůži. "Se vší pokorou vůči ušlechtilosti této mimořádné ingredience jsem chtěl, aby celkové vyznění bylo ryze moderní," vysvětluje parfumér Julien Rasquinet. "Proto jsem se rozhodl spárovat kytici květů se vzácným dřevem a překvapivým tónem přírodního kakaa.
 

Kategorie zboží: Vůně | Dámské | Parfémy


Potřebujete další informace ke zboží Van Cleef & Arpels Rose Rouge parfémová voda 75ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.