Zobrazit větší

Prada Luna Rossa Carbon toaletní voda 50ml

8435137759811

A3:11035 (pro objednávky)

Nové

Vůně Prada Luna Rossa Carbon přináší parou destilovanou bylinnou a syntetickou směs, která je plná energie. Je to vůně z pečlivě vybraných...

Více informací:

Výrobce: Prada

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 2 160 Kč

Více informací:

Prada Luna Rossa Carbon toaletní voda 50ml - Parfémy - Yes Parfemy .cz

Prada Luna Rossa Carbon toaletní voda 50ml


Vůně Prada Luna Rossa Carbon přináší parou destilovanou bylinnou a syntetickou směs, která je plná energie. Je to vůně z pečlivě vybraných ingrediencí: zelený citrus bergamotu z Itálie, oslnivé dřevité tóny pačuli a suchá ambra ambroxanu. Citrusy a pepř, jemnost a zeleň, vlhká zemina a horniny. Levandule je v srdci všech vůní Luna Rossa – klasické kovové tóny využité radikálnější a modernější cestou.
Prada Luna Rossa Carbon je zakotvená v zemi a přírodě, ale její minerální svěžest patří zároveň také do světa hi-tech a průmyslových inovací.

Kategorie zboží: Vůně | Pánské | Parfémy


Potřebujete další informace ke zboží Prada Luna Rossa Carbon toaletní voda 50ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.