Zobrazit větší

Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa parfémová voda 30ml + dárek S.FERRAGAMO - miniatura

8034097959707

A3:7198 (pro objednávky)

Nové

Každá dívka skrývá svou tajemnou stranu, vlastní území, hlídané v své duši, kde má své útočiště, když se cítí šťastně...

Více informací:

Výrobce: Salvatore Ferragamo

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 1 520 Kč

Více informací:

Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa parfémová voda 30ml + dárek S.FERRAGAMO - miniatura - Parfémy - Yes Parfemy .cz

Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa parfémová voda 30ml + dárek S.FERRAGAMO - miniatura


Každá dívka skrývá svou tajemnou stranu, vlastní území, hlídané v své duši, kde má své útočiště, když se cítí šťastně neovladatelná. Je to místo plné tajemství, pokušení a tužeb, je to část její duše, která se zveřejňuje jen málo komu a se kterou si miluje hrát a ráda provokuje. Ona je ten, kdo diktuje pravidla této hry, která pro ostatní neznámé. Nepředvídatelnost je její hlavní rys, její tajemství je její podstata, Salvatore Ferragamo uvolňuje nepředvídatelnou stranu duše všech dívek díky tajemné smělé vůni.

Kategorie zboží: Vůně | Dámské | Parfémy


Potřebujete další informace ke zboží Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa parfémová voda 30ml + dárek S.FERRAGAMO - miniatura ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.