Zobrazit větší

Dior J\\\´adore EDP Roller-Pearl parfémová voda 20ml

3348901426961

A3:12576 (pro objednávky)

Nové

J\´adore Eau de Parfum je nově uložena do cestovní lahvičky. Flakon podobající se šperku můžete vzít kamkoli s sebou, EDP vloukzne do Vaší...

Více informací:

Výrobce: Dior

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 1 460 Kč

Více informací:

Dior J´adore EDP Roller-Pearl parfémová voda 20ml - Parfémy - Yes Parfemy .cz

Dior J´adore EDP Roller-Pearl parfémová voda 20ml


J\´adore Eau de Parfum je nově uložena do cestovní lahvičky. Flakon podobající se šperku můžete vzít kamkoli s sebou, EDP vloukzne do Vaší kabelky a je vhodná pro cestování nalehko. Její jemný aplikátor se smyslně pohybuje po záhybech krku, zápěstí a dekoltu a s přesností uvolňuje květinové nóty J\´adore.
PŘESNÁ A ŘÍZENÁ APLIKACE: Skleněný aplikátor dodává ideální množství vůně přesně tam, kam chcete, bez zbytečného plýtvání.SAMETOVÝ DOTEK: Luxusně smyslná, ultralehká a svěží textura.VHODNÁ NA CESTY: 20ml lahvičku si můžete vzít kamkoli. Flakon je neprodyšně uzavřen šroubovacím víčkem.
J\´adore je neobyčejná vůně, jelikož je originální, charakteristická a snadno se zalíbí. Smyslná a přesto ne příliš těžká. Je to kompozice, která dává protiklady dohromady a tím spojuje květinové nóty do svůdného, jedinečného a kouzelného souboru. J\´adore vytvořil květinu, která ve skutečnosti neexistuje.""François Demachy, tvůrce vůní Dior.

Kategorie zboží: Vůně | Dámské | Parfémy


Potřebujete další informace ke zboží Dior J´adore EDP Roller-Pearl parfémová voda 20ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.