Zobrazit větší

Van Cleef & Arpels Moonlight Patchouli parfémová voda 75ml

3386460078795

A3:9009 (pro objednávky)

Nové

Moonlight Patchouli No. 01038YK Pačuli má svůj původ v Indii a Asii, ale dnes se pěstuje především v Indonésii. Jeho popularita v Anglii se...

Více informací:

Výrobce: Van Cleef & Arpels

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 3 699 Kč

Více informací:

Van Cleef & Arpels Moonlight Patchouli parfémová voda 75ml - Parfémy - Yes Parfemy .cz

Van Cleef & Arpels Moonlight Patchouli parfémová voda 75ml


Moonlight Patchouli No. 01038YK
Pačuli má svůj původ v Indii a Asii, ale dnes se pěstuje především v Indonésii. Jeho popularita v Anglii se datuje od r. 1850 a ve Francii se poprvé představilo na sklonku 19. století. Obrovskou oblibu zažilo z;a tzv. Druhého císařství, kdy byly v módě luxusní kašmírové šály dovážené z Indie, které - aby při dlouhé cestě lodí nedoznaly úhony – byly proloženy právě lístky pačuli.
Oproti očekávání má nezaměnitelná dřevitá vůně svůj původ nikoliv v kořenech, ale přímo v lístcích, které projdou správným procesem sběru a sušení. Jedním z klíčových momentů je několikaměsíční uskladnění ve speciálních nádobách, kde postupně vyprchá jejich nahořklost a naopak se plně rozvine jedinečná vůně – svěží a přitom lehce dřevitá s nepatrným náznakem kakaa. Z 50 kg sušených lístků je později získán 1 kg esenciálního oleje.
"Pro tento nový opus z Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire jsem chtěla vytvořit novou dřevitou kompozici – zároveň sofistikovanou i absolutně úchvatnou. Pačuli patří k jednomu ze základních kamenů při výrobě vůní. Chtěla jsem se vrátit úplně ke kořenům a představit jej v Moonlight Patchouli v jeho nejryzejší kráse. Proto jsem jeho unikátnost podtrhla esencí z bulharské růže, kosatce a na závěr doplnila stopou semiše pro zdůraznění všech předností hlavní ingredience," prozrazuje autorka vůně Sonia Constant.

Kategorie zboží: Vůně | Dámské | Pánské | Haute parfumerie | Parfémy | Parfémy


Potřebujete další informace ke zboží Van Cleef & Arpels Moonlight Patchouli parfémová voda 75ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav