Zobrazit větší

Sisley Revitalizing Smoothing Shampoo with Macadamia oil uhlazující šampon bez sulfátů 200ml

3473311692306

A3:9998 (pro objednávky)

Nové

The Revitalizing Smoothing Shampoo s makadamovým olejem jemě čistí pomocí potřebných minerálů a vitamínů a obnovuje vitalitu pokožky i vlasu ....

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 1 810 Kč

Více informací:

Sisley Revitalizing Smoothing Shampoo with Macadamia oil uhlazující šampon bez sulfátů 200ml - Šampóny - Yes Parfemy .cz

Sisley Revitalizing Smoothing Shampoo with Macadamia oil uhlazující šampon bez sulfátů 200ml


The Revitalizing Smoothing Shampoo s makadamovým olejem jemě čistí pomocí potřebných minerálů a vitamínů a obnovuje vitalitu pokožky i vlasu . Tato formule využívá kombinaci účinných látek zaměřených na vlasový kořínek i vlasovou strukturu. Svěží vůně je vytvořena pro doplnění aktivních ingrediencí. Fluidní textura se s pomocí vody přemění v jemně bohatou pěnu.
Aplikujte do mokrých vlasů. Vmasírujte do pokožky a až dokenčků vlasů. Přidejte vodu a rozetřete do pěny. Opatrně opláchněte. Vyhněte se kontaku s očima.
Vlasy jsou lesklejší a plné energie. Jsou hladké po celé délce vlasu.

Kategorie zboží: Tělo | Vlasy | Šampóny


Potřebujete další informace ke zboží Sisley Revitalizing Smoothing Shampoo with Macadamia oil uhlazující šampon bez sulfátů 200ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.