Zobrazit větší

Sisley Revitalizing Volumizing Shampoo with Camellia oil šampon pro objem bez sulfátů 200ml

3473311692207

A3:9999 (pro objednávky)

Nové

The Revitalizing Volumizing Shampoo s kameliovým olejem jemně čistí pomocí vitamínů a minerálů, jež jsou důležité pro vitalitu pokožky i...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 1 750 Kč

Více informací:

Sisley Revitalizing Volumizing Shampoo with Camellia oil šampon pro objem bez sulfátů 200ml - Šampóny - Yes Parfemy .cz

Sisley Revitalizing Volumizing Shampoo with Camellia oil šampon pro objem bez sulfátů 200ml


The Revitalizing Volumizing Shampoo s kameliovým olejem jemně čistí pomocí vitamínů a minerálů, jež jsou důležité pro vitalitu pokožky i vlasu. Tyto formule využívají benefity díky kombinací efektivních aktivních ingrediencí zaměřených na vlasový kořínek i strukturu vlasu. Svěží vůně je vytvořena jako doplněk efektivnosti aktivních ingrediencí. Fluidní textura se přemění s pomocí vody v příjemně jemně bohatou pěnu.
Vlasy jsou lesklejší a plné energie. Jsou hladké po celé délce vlasu.
Aplikujte do mokrých vlasů. Vmasírujte do pokožky a až dokenčků vlasů. Přidejte vodu a rozetřete do pěny. Opatrně opláchněte. Vyhněte se kontaku s očima.

Kategorie zboží: Tělo | Vlasy | Šampóny


Potřebujete další informace ke zboží Sisley Revitalizing Volumizing Shampoo with Camellia oil šampon pro objem bez sulfátů 200ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.