Zobrazit větší

Marlies Möller Volume Daily Shampoo šampon 200ml

9007867256534

A3:10964 (pro objednávky)

Nové

Jemný šampón vlasy očistí a připraví je na následnou péči. AKTIVNÍ INGREDIENCE:PUSH-UP POLYMERY PRO OBJEMObjemové polymery podporují push-up...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 840 Kč

Více informací:

Marlies Möller Volume Daily Shampoo šampon 200ml - Šampóny - Yes Parfemy .cz

Marlies Möller Volume Daily Shampoo šampon 200ml


Jemný šampón vlasy očistí a připraví je na následnou péči.
AKTIVNÍ INGREDIENCE:PUSH-UP POLYMERY PRO OBJEMObjemové polymery podporují push-up efekt pro vzdušný styling. Dodávají vlasům dodatečnou pevnost a zvyšují jejich odolnost proti mechanickým vlivům.TEKUTÝ KERATINOpravuje poškozenou strukturu vlasu.EXTRAKT Z BAVLNYIntenzivně pečuje o konečky vlasů, hydratuje a zjemňuje.
Aplikace: Vytlačte do dlaně přiměřené množství šamponu, dle délky vašich vlasů a šetrně vmasírujte do mokrých vlasů a na hlavu. Následně důkladně opláchněte.

Kategorie zboží: Tělo | Vlasy | Šampóny


Potřebujete další informace ke zboží Marlies Möller Volume Daily Shampoo šampon 200ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.