Zobrazit větší

Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo Flowerful Shower Gel sprchový gel 200ml

8052086376540

A3:12226 (pro objednávky)

Nové

SÍLA KVĚTIN SE PŘETAVILA DO JISKŘIVĚ DUHOVÉ AMO FERRAGAMO FLOWERFUL Dechberoucí ohňostroj barevných květů se přetransformoval do...

Více informací:

Výrobce: Salvatore Ferragamo

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 880 Kč

Více informací:

Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo Flowerful Shower Gel sprchový gel 200ml - Sprchové gely - Yes Parfemy .cz

Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo Flowerful Shower Gel sprchový gel 200ml


SÍLA KVĚTIN SE PŘETAVILA DO JISKŘIVĚ DUHOVÉ AMO FERRAGAMO FLOWERFUL
Dechberoucí ohňostroj barevných květů se přetransformoval do okouzlující vůně v originálním flakónku, který kterou slavná italská značka Salvatore Ferragamo otevírá novou kapitolu v historii svých dámských parfémů.Mladistvě jiskřivá a opulentně svěží kaskáda tónů vyvolává pocit radosti ze života, navozuje optimismus a přináší s sebou třpytivou energii. Dámská Amo Ferragamo Flowerful probouzí fantazii a přenáší nás do svobodného světa, jaký milujeme – plného barev, snění, dobrodružství a krásy.

Kategorie zboží: Vůně | Dámské | Sprchové gely


Potřebujete další informace ke zboží Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo Flowerful Shower Gel sprchový gel 200ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.