Zobrazit větší

Dior Joy by Dior Shower Gel sprchový gel 200 ml

3348901469029

A3:12241 (pro objednávky)

Nové

Bohatá, hustá pěna JOY by Dior sprchového gelu je oslnivě jemná.Okamžitě Vás zahalí a poskytne radost, která zůstane na pokožce a příjemně...

Více informací:

Výrobce: Dior

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 1 490 Kč

Více informací:

Dior Joy by Dior Shower Gel sprchový gel 200 ml - Sprchové gely - Yes Parfemy .cz

Dior Joy by Dior Shower Gel sprchový gel 200 ml


Bohatá, hustá pěna JOY by Dior sprchového gelu je oslnivě jemná.Okamžitě Vás zahalí a poskytne radost, která zůstane na pokožce a příjemně zvýrazní krásu Vaší vůně JOY by Dior.
"Vytváření doplňkových produktů k vůním vždy představuje opravdovou výzvu z hlediska složení. Musíte uchovat charakteristiku, zatímco ji přenášíte na jiný prostředek. Je to úžasné cvičení pro mou mysl, jelikož pokáždé vyžaduje naprosté mistrovství struktury vůně, aby mohlo být přeneseno do jiného "jazyka". Výzva byla o to větší u JOY by Dior, protože její skladba je velmi složitá. Museli jsme zachovat její světélkující bezprostřednost, zvýraznit svěžest a zároveň přizpůsobit nesčetné množství nót tak, aby seděly složení produktů péče o pleť." François Demachy, tvůrce vůní Dior
JOY by Dior pěnový sprchový gel je produktem z řady péče o tělo se zahalující vůní, ve které:
Kůra bergamotu a mandarinky exploduje v harmonii s květinami. Esence růže a opojného jasmínu se mísí s tímto šťavnatým ovocem ve vibrující úsměv.Hřejivé a krémové santalové dřevo Vás zahalí do svého jemného objetí.Důvěrný podpis, světlý a pudrový šepot pižma vytváří něžný a smyslný efekt druhé kůže.

Kategorie zboží: Vůně | Dámské | Sprchové gely


Potřebujete další informace ke zboží Dior Joy by Dior Shower Gel sprchový gel 200 ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.