Zobrazit větší

Chloé Chloé tělové mléko dámská 200 ml

688575201932

A3:844 (pro objednávky)

Nové

Tělové mléko s parfemací Chloé Chloé. Chloé Perfumed Body Lotion zanechá pokožku jemně provoněnou charakteristickou vůní parfému Chloé...

Více informací:

Výrobce: Chloé

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 798 Kč

Více informací:

Chloé Chloé tělové mléko dámská 200 ml - Tělové krémy - Yes Parfemy .cz

Chloé Chloé tělové mléko dámská 200 ml


Tělové mléko s parfemací Chloé Chloé.
Chloé Perfumed Body Lotion zanechá pokožku jemně provoněnou charakteristickou vůní parfému Chloé Chloé. Svěží a velmi ženská vůně vystihuje nespoutaného ducha s vrozeným smyslem pro módu a styl. Tak jako vůně spojuje klasické prvky s novými svěžími nápady, vzdušnou sladkost s dřevitou silou, je i flakon studií protikladů. Stejným způsobem, jakým si Chloé obratně pohrává se svými představami o ženskosti, bere nyní do rukou tradiční růži a s důmyslnou precizností ji přetváří ve vůni plnou života.Lehké parfémované tělové mléko se rozplývá na pokožce, aby ji zahalilo jedinečnými tóny vůně Chloé. Ihned se vstřebává, hydratuje, zvláčňuje, zjemňuje pokožku a zanechává ji smyslně provoněnou.

Kategorie zboží: Kosmetika a zdraví | Kosmetika | Tělová kosmetika | Tělové krémy


Potřebujete další informace ke zboží Chloé Chloé tělové mléko dámská 200 ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.